Корисні поради від Чистенько: 
Зимовий догляд за шкірою

Головна/Новини

Корисні поради від Чистенько: Зимовий догляд за шкірою

Для шкіри зима – немалий стреc, але з правильним доглядом ти забудеш про сухість та лущення. Читай поради від Чистенько:  

1. Максимально делікатне очищення: В холодний зимовий період шкіра особливо чутлива. Старайся не терти її ватним диском та обирай максимально легкі засоби для вмивання.  

2. Зволоження шкіри:  Погода – мінлива пані, тому ти повинна бути готовою до будь-яких її змін. Взимку слід користуватися спеціальним зволожуючим кремом. Він є обов’язковим засобом догляду за шкірою як для дорослих, так і для дітей. Наносимо його за 30-40 хвилин до контакту з холодом. 

3. Захист губ:  Ще одна проблема взимку – обвітрені губи. Захищай губи відновлювальним кремом, бальзамом, в складі якого є ліпіди, пантенол.  

4. Сонцезахисні засоби:  Наносити сонцезахисні формули в похмуру пору року не менш важливо, ніж влітку. UVA-промені проникають навіть через хмари.  

5. Зволоження:  Взимку шкіра дуже сушиться через вплив опалювальних засобів. Зволожувач повітря допоможе тобі вирішити цю проблему, і не забувай пити воду, так-так навіть взимку це потрібно.  

А в Чистенько є багато доглядових зволожуючих засобів, тому забігай на покупки

Main Menu x