Корисні поради від Чистенько: 
Захист від комах

Головна/Новини

Корисні поради від Чистенько: Захист від комах

Люди влітку поділяються на дві групи: не виходять з дому, бо бояться спеки та ті, хто першим біжить на річку, пікнік чи у похід. Але і ті, і інші мають спільну проблему – комахи 

Ділимося порадами, як уникнути укусів цих маленьких летючих шкідників: 

  • На природі проти комарів та кліщів дієві відлякуючі креми, гелі, спреї. Основною діючою речовиною спреїв є сполука N-діетилтолуамід. Якщо на етикетці вказано 40-50 % діетилтолуаміду, то розпшикуй його на одяг, взуття або москітну сітку. Якщо вказано 25-30% діетилтолуаміду, використовуй для шкіри та волосся. Дитячі засоби повинні мати від 5% до 15 %. 
  • На вулиці необхідно вживати профілактичних заходів: не одягати яскравий одяг, не використовувати парфуми, особливо з солодким ароматом. 
  • Позбутися комах в квартирі допоможе електрофумігатор. Якщо у квартирі закриті вікна, він може бути увімкненим не довше 20 хв. Якщо ж у кімнату постійно надходить свіже повітря, засіб може працювати протягом кількох годин. Іншим способом буде повісити москітні сітки чи марлю на вікнах, квартирках. 
  • Лайфхак : комарів відлякує запах герані на підвіконні.
  • Якщо комар вас вже вкусив, то щойно з’явиться почервоніння, свербіж чи набряк необхідно змити водою вражену ділянку шкіри, прикласти холодний компрес і прийняти антигістамінні засоби. Якщо укуси не сходять більше 2 днів, обов’язково звернутися до лікаря, оскільки це може бути алергічна реакція. 

Засоби для захисту від комах купуй в Чистенько.

Main Menu x