Корисні поради від Чистенько: 
Жирна шкіра обличчя влітку

Головна/Новини

Корисні поради від Чистенько: Жирна шкіра обличчя влітку

Вже за кілька днів літо і всі, хто має шкіру жирного типу напружено його чекають. Знайома ситуація?  Якщо ти зараз зрозуміла про що ми, то не засмучуйся та читай поради від Чистенько як уникнути блиску, але при цьому не пересушити шкіру:  

  • Сонце надає красиву засмагу й одночасно завдає обличчю шкоди у вигляді зморшок. Тому найважливіший пункт влітку – захист. Обирай засоби зі ступенем SPF не менше 15. При цьому зверни увагу на маркування “прозорий”, “не містить масел” і “легкий”.  
  • Зволоження. Так-так, ми не помилилися. Чим більше ти підсушуєш жирну шкіру обличчя, тим активніше будуть працювати сальні залози й тим більш жирною буде шкіра. Найкращий варіант — використовувати гіалуронову кислоту та засоби з алое вера. Можна підібрати відповідний крем або ж додати до догляду сироватку з цим компонентом.  
  • Влітку не рекомендуємо робити пілінги з кислотами, тому зверніть увагу на гоммаж – це більш дбайливий засіб, який містить максимально дрібні абразивні частинки, тому делікатно очищає шкіру і вирівнює колір обличчя.  
  • Якщо користуєшся тональним кремом, то обирай легкі за текстурою BB-, CC- та DD-креми. Вони не забивають пори і забезпечують легкий тонуючий ефект.  
  • Освіжити шкіру та врятуватися від спеки допоможуть термальна вода та матуючі серветки. Носи їх завжди у сумочці.

 А засоби для догляду за шкірою купуй в Чистенько.

Main Menu x